1 - 22 დეკემბერს საერთაშორისო ონლაინ პლატფორმა chess.com-ზე ჩატარდა საქართველოს ონლაინ ჩემპიონატი სწრაფ და ელვისებურ ჭადრაკში 10, 12, 14, 16 და 18 წლამდე ჭაბუკთა და გოგონათა შორის. სწრაფ ჭადრაკში მონაწილეობდა 188 მოჭადრაკე, ხოლო ელვისებურ ჭადრაკში კი 130. საბოლოო შედეგები:

სწრაფ ჭადრაკში:

10 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - ლუკა ქუნთელია

II - დათა ყალაბეგაშვილი

III - გაბრიელ გაბადაძე

10 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - კესარია მგელაძე

II - მარიამ კალანდაძე

III - ბარბარე აშოთია

12 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - ნიკოლოზ შამათავა

II - ლუკა კილაძე

III - გიორგი გოგოლაშვილი

12 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - მარიამ კალანდაძე

II - ლულუ დიასამიძე

III - მარია ლიმარი

14 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - დავით ნემსაძე

II - ვასიკო შაპოვალოვი

III - ერეკლე ჯიშკარიანი

14 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - მარიამ გვათუა

II - მარიამ სიჭინავა

III - მარიამ კალანდაძე

16 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - აკაკი ყალიჩავა

II - გიორგი გიორგაძე

III - დენიელ საფაროვი

16 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - სოფია ანთია

II - მარიამ სიჭინავა

III - მარიამ დოლაკიძე

18 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - ლაშა კაჭკაჭიშვილი

II - გიორგი გიორგაძე

III - აკაკი ყალიჩავა

18 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - დეა ბედოშვილი

II - სოფია ანთია

 

ელვისებურ ჭადრაკში:

10 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - დავით თათვიძე

II - გიორგი ჩალაძე

III - ანდრია კვირიაშვილი

10 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - კესარია მგელაძე

II - მარიამ კალანდაძე

III - ბარბარე აშოთია

12 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - ლუკა კილაძე

II - კახაბერ კიზირია

III - გაბრიელ გაბადაძე

12 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - მარიამ გვათუა

II - ლულუ დიასამიძე

III - ანა ლიმარი

14 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - გიორგი გოგოლაშვილი

II - ვასიკო შაპოვალოვი

III - ლუკა კილაძე

14 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - ანასტასია ზარქუა

II - ლიზი ფოჩხუა

III - მარიამ გვათუა

16 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - დავით ცქიფურიშვილი

II - აკაკი ყალიჩავა

III - ჯაბა ადამია

16 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - დეა ბედოშვილი

II - ანა მამარდაშვილი

III - სოფია ანთია

18 წლამდე ჭაბუკები: ტექნიკური შედეგები

I - დენიელ საფაროვი

II - ლაშა კაჭკაჭიშვილი

III - ოთარ ემინაშვილი

18 წლამდე გოგონები: ტექნიკური შედეგები

I - დეა ბედოშვილი

II - სოფია ანთია

უკან
ძებნა

გამოკითხვა
მწვრთნელთა წახალისების სისტემა
მომწონს
არ მომწონს
უკეთესი შეიძლებოდა
 
© 2021 ყველა უფლება დაცულია