# ღონისძიების დასახელება თარიღი ადგილი დებულება შედეგები
1 საქართველოს სასკოლო ჩემპიონატი 7, 9, 11, 13 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის 19.01-28.01 თბილისი დებულება შედეგები
2 საქართველოს ვაჟთა 79–ე ჩემპიონატი 28.01-09.02 თბილისი დებულება შედეგები
3 საქართველოს სენიორთა ჩემპიონატი  30.01-06.02 თბილისი დებულება შედეგები
4 ალექსანდრე ბოკუჩავას თასი - 16 . (რეიტინგ-ტურნირი) 10.02-17.02 თბილისი დებულება შედეგები
5 ღია რეიტინგ ტურნირი 25.02-29.02 თბილისი დებულება
6 საქართველოს ჩემპიონატი 8,10 და 12 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის (I ლიგა) აღმოსავლეთის ზონა 01.03-08.03 თბილისი დებულება რეგისტრაცია
7 საქართველოს ჩემპიონატი 8,10 და 12 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა  შორის (I ლიგა) დასავლეთის ზონა 01.03-08.03 ფოთი დებულება რეგისტრაცია
8 დედის დღისადმი მიძღვნილი ბლიც ტურნირი 03.03-03.03 თბილისი დებულება
9 საქართველოს ჩემპიონატი U 2200,U 1800, U1400  რეიტინგის კატეგორიაშიიური ჩიქოვანის მემორიალი 12.03-19.03 თბილისი დებულება
10 საქართველოს ქალთა 77–ე ჩემპიონატი 20.03-30.03 თბილისი დებულება
11 საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგა, საგაზაფხულო სეზონი (აღმოსავლეთი და დასავლეთი ზონა) დანიშვნით
12 საქართველოს ჩემპიონატი შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა შორის თბილისი
13 ევროპის სასკოლო ინდივიდუალური ჩემპიონატი კრეტა
14 ნოდარ გელენავას მემორიალი თბილისი
15 ღია რეიტინგ ტურნირი თბილისი
16 საქართველოს ჩემპიონატი 20წ.ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის  ”კახი ჩიგოგიძის თასი”  თბილისი
17 ახალციხის საერთაშორისო საჭადრაკო ფესტივალი "რაბათი-2020" ახალციხე
18 საქართველოს ჩემპიონატი 8,10,12,14,16,18 წ.წ. ჭაბუკები და გოგონები (უმაღლესი ლიგა)  თბილისი
19 მწვრთნელთა სემინარები თბილისი
20 მსაჯთა სემინარები თბილისი
21 საქართველოს ჩემპიონატი 10 და 14 წლამდე საჭადრაკო კომპოზიციების ამოხსნაში თბილისი
22 ევროპის ინდივიდუალური ჩემპიონატი  ტერმე ოლიმია
23 საქართველოს ჩემპიონატი რაპიდში 8,10,12,14,16,18 წ.წ.ჭაბუკთა და გოგონათა შორის თბილისი
24 საქართველოს ჩემპიონატი ბლიცში 8,10,12,14,16,18 წ.წ.ჭაბუკთა და გოგონათა შორის თბილისი
25 ზუგდიდის I საერთაშორისო ტურნირი სწრაფ ჭადრაკში  "ანდრია დადიანის თასი-2020" ზუგდიდი
26 საქართველოს ჩემპიონატი საჭადრაკო კომპოზიციების ამოხსნაში თბილისი
27 ბავშვთა დაცვის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი ”თელავი-2020”  თელავი
28 ევროპის ინდივიდუალური ჩემპიონატი ქალთა შორის  მამაია 
29 შოთა ინწკირველის მემორიალი 7 და 9 .ჭაბუკთა და გოგონათა შორის თბილისი
30 საქართველოს მესამე კორპორატიული ჩემპიონატი თბილისი
31 ვახტანგ ქარსელაძის მემორიალი (გუნდური 7,8,10,12,14 წ.წ.)  თბილისი
32 ბავშვთა საერთაშორისო ტურნირი  "მაია ჩიბურდანიძის თასი-2020" (8,10,12 წ.წ) ქუთაისი
33 VI საერთაშორისო საჭადრაკო ფესტივალი  "ბათუმის მერიის თასი - 2020" ბათუმი
34 ფოთის XV საერთაშორისო საჭადრაკო ფესტივალი  ”ნანა ალექსანდრიას თასი-2020” ფოთი
35 ირაკლი ლოლუას მემორიალი ფოთი
36 საერთაშორისო ფესტივალი "ბათუმი-2020"  ბათუმი
37 საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2020"  ამბროლაური
38 44-ე მსოფლიო საჭადრაკო ოლიმპიადა მოსკოვი
39 საჭადრაკო ფესტივალი "ტყიბული-2020"  ტყიბული
40 საერთაშორისო ფესტივალი "შავი ზღვის დელფინი" ბათუმი
41 ჯემალ მახათაძის მემორიალი ზესტაფონი
42 საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგასაშემოდგომო სეზონი                                                        (აღმოსავლეთი და დასავლეთი ზონა) დანიშვნით
43 საქართველოს ქალთა ჩემპიონატი რაპიდსა და ბლიცში თბილისი
44 საქართველოს ჩემპიონატი რაპიდსა და ბლიცში თბილისი
45 მსოფლიოს ჩემპიონატი 14,16,18 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის მამაია 
46 ქალთა მსოფლიო თასი მინსკი
47 ნინო ხურციძის თასი ქ. ვანი
48 საერთაშორისო საჭადრაკო ტურნირი "ნონა გაფრინდაშვილის თასი-2020" თბილისი
49 საერთაშორისო საჭადრაკო ტურნირი  "მაია ჩიბურდანიძის თასი-2020" თბილისი
50 მსოფლიოს 16 წლამდე ოლიმპიადა  ნახიჩევანი
51 ევროპის საკლუბო ჩემპიონატი მაირხოფენ
52 ევროპის საკლუბო ჩემპიონატი ქალთა შორის მაირხოფენ
53 ანზორ მაჩიტიძის მემორიალი სამტრედია
54 თემურ ლომაიას მემორიალი თბილისი
55 მსოფლიოს ჩემპიონატი 8,10,12 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის ბათუმი
56 ევროპის ქალთა ინდივიდუალური ჩემპიონატი რაპიდსა და ბლიცში კიევი, ლვოვი
57 მსოფლიოს ჩემპიონატი 20 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის დანიშვნით
58 საქართველოს ჩემპიონატი U 2000,U 1600, U 1200 რეიტინგის კატეგორიაში თბილისი
59 მსოფლიოს სენიორთა ჩემპიონატი  ასისი
60 ევროპის ჩემპიონატი 8 – 18 წლამდე ასაკის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის ანტალია
61 ნანა იოსელიანის თასი-2020 გურჯაანი
62 საქართველოს ჭადრაკის ფედერაციის თასი-8,10,12 წლის ჭაბუკთა და გოგონათა შორის.  "ალექსანდრე ჩიკვაიძის თასი” თბილისი
63 დავით ჩირაძის მემორიალი (გუნდური - 7, 8, 10 წ.წ.) ქუთაისი
64 ევროპის ინდივიდუალური ჩემპიონატი რაპიდსა და ბლიცში კატოვიცე
65 საქართველოს ვაჟთა 80–ე ჩემპიონატი (I ლიგა) თბილისი
66 საქართველოს ქალთა 78–ე ჩემპიონატი (I ლიგა) თბილისი
67 ჯემალ თოფურიას XI მემორიალი ფოთი
68 საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა თბილისი
69 საქართველოს თასის გათამაშება:A ღია ტურნირი-საქართველოს თასი -2020  
B ღია ტურნირი - ბ. გურგენიძის თასის XI გათამაშება 
თბილისი
70 მსოფლიო ინდივიდუალური ჩემპიონატი რაპიდსა და ბლიცში დანიშვნით
71 მსოფლიო ქალთა ინდივიდუალური ჩემპიონატი რაპიდსა და ბლიცში დანიშვნით
72 საახალწლო ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში თბილისის თასი თბილისი
ძებნა

გამოკითხვა
მწვრთნელთა წახალისების სისტემა
მომწონს
არ მომწონს
უკეთესი შეიძლებოდა
 
© 2020 ყველა უფლება დაცულია